Де нас знайти

Молодь - наше майбутнє

Молодість… що може бути краще в житті кожної людини?! Наше майбутнє формується на «нас» - молодому поколінні. Ми будуємо своє майбутнє, наших дітей. Все залежить від нас. Але щоб почати будувати хороше майбутнє, потрібно почати зміни з себе самого. Та з часом ми навіть не помічаємо, як тратимо дорогоцінний час на різні пустощі. Чому так трапляється? Можливо, потрібно задуматись над тим щоб стати блищим до Бога?

 Саме ці запитання виникають тоді, коли наша дорогоцінна молодь веселиться, витрачаючи немало часу на численні розваги та забави в часи посту. Справді, молодість – це саме ті роки, коли кожен з нас може насолоджуватись життям. Це – свобода. Це роки коли ми можемо реалізуватись, коли все залежить тільки від нас. Це вже і не дитинство, але і не доросле життя.

  Іноді спадає на думку те, що молоді люди навіть не мають уяви які почуття, ауру можна відчути у храмі, на щотижневому зібранні молоді. Юні жителі, які хоча б раз відвідали збір молоді, не відкликнулись поганим словом. Я можу переконливо сказати, що церква сама притягує людей до себе. Адже саме з цих зустрічей багато хто з нас черпає інформацію, поради для життя у цьому світі. Приєднавшись до нашої спільноти, ти, так як і ми, не встигнеш зауважити, як станемо справжніми друзями. Адже неодноразово ми ставали свідками того, як за допомогою цих зустрічей, настанов нашого священика, ми ставали однією молодою церковною сім’єю. Кожен з нас хто відвідує церкву, вже просто не уявляє своє життя без неї. Ми можемо там просто сидіти, сидіти і думати, відключившись від всього світу, а побути наодинці з Богом, зі своїми думками. Відверто скажу, ми виходимо з храму з таким задоволенням, з такою спокійною душею, з позитивною енергією. На той момент для нас нема нічого недосяжного і всі проблеми ніби зникають. Це просто неймовірне відчуття.

  Та буває часом, що люди чують що ми відвідуємо такі зустрічі і прагнуть уникати, а то і взагалі віддалятися від нас. Та чому так трапляється, адже ми звичайні люди, просто прагнемо жити разом з Ісусом в серці. І в цьому ми не бачимо нічого поганого чи чогось дивного. Навіть прості, на перший погляд, слова з Євангелія можуть стати розгадкою всіх наших запитань: "Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому". В цих словах криється дуже багато чого незрозумілого, але вміє донести до наших сердець ту чистоту любові, яку Господь нам дарує, а ми ніби закривши очі відмовляємось її прийняти.

 Здається, що тільки завдяки цим зустрічам всі ті, які там бувають, зуміли б прийняти правильні рішення в будь якій ситуації, не образивши при цьому ближнього. Адже в більшості молодь, люди, всі звертаються до Бога тільки тоді, коли їм щось потрібно, коли у них проблеми в житті. Рідко є такі випадки коли людина вміє подякувати Богу. Адже без нього не було б нас, без нього було б все гірше. Варто задуматись над цим. І тут немає нічого складного. Ми ж іншим людям можемо дякувати, а Богу чомусь так важко.

  І на цьому б здавалося що всі питання вирішені! Та завжди знайдеться те «але», яке примушує нас задуматись над тим чому таких, як наша християнська молодь, так мало? Та, напевне, це питання так і залишиться в списку риторичних запитань. Ми – молодь віримо, що нас стане більше, і це стане початковою сходинкою до кращого життя. Кращого життя в сім’ях, які якимось дивним чином розпадаються, у родинах, які перестали спілкуватися за певних обставин, в країні буде панувати мир і злагода, і весь світ опанує почуття любові та довіри. Тому вже з дитинства ми повинні виховувати в собі любов та довіру. Бо дитинство в кожного з нас залишає таку світлу пам'ять в голові. Всі ми, будучи малими, хочемо стати дорослими, не знаючи що нас чекає в майбутньому.

 Батьки завжди казали: «радій поки ти ще мала». Але кожна дитина завжди хоче бути дорослою. Хоче сидіти за кермом крутої машини, гратись не з ляльками, а з дитиною, носити дорослі туфлі. Але такий закон життя, що поки не відчуєш на собі, поки не переживеш це сама, до тих пір не зрозумієш про що оточуючі говорять. Тому важливо є навчитися довіряти близьким, адже тільки довіра може нас поєднати.

  Ми з радістю будемо раді бачити вас у нашій спільноті, що збирається кожної суботи о 17 год. к.ч. Разом з усією християнською молоддю ти зумієш відкрити в собі нові погляди на життя, обговорювати різноманітні теми і робити висновки. Ти побачиш, що іноді в житті ми робимо помилки, на які навіть не звертаємо уваги. Тож щиро запрошуємо приєднатися до нашої спільноти.

  Оксана Масюк

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.