1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Незабутнє дозвілля у Мукачеві

 

на площі мукачевоУ суботу, 31 березня 2018 року, діти і молодь Підвиноградівської греко-католицької парафії мали можливість відвідати зачароване красою місто - Мукачево. Виїхали ще до обіду аби більше часу провести там.

Приїхавши, перш за все ми побігли у парк Перемоги на атракціони. Там було їх вдосталь, але ми поспішили на оглядове колесо і, звичайно, автодром. Оглядове колесо на мою думку всім сподобалося - з нього можна було побачити всю красу міста, всі річки, гори, визначні місця і багато іншого. А за автодром і взагалі годі писати: всі були дуже щасливі, катаючись на крутих машинах.авто

Задоволені і щасливі ми відвідали одну з кращих піцерій в Мукачеві - "Колізей", що знаходиться біля ж/д вокзалу. А потім ми поїхали до центру міста, де відвідали Успенський греко-католицький собор, в якому наш о.Роман колись прислуговував і духовно ріс.

Але з нетерпінням всі чекали головної події цього дня - прем'єру нового мультфільма про кролика Петрика. Дочекавшись визначеного часу на сеанс, ми прибули у кінотеатр "Перемога". Як і дорослі, так і малі, були дуже задоволені від перегляду такого мега крутого і веселого мультфільма. Нам запам'яталися веселі моменти та багато нових цитат.

І на сам кінець ми відвідали "Майстерню карамелі". Там нас привітно зустріли і розповіли, як виготовляють справжню карамель. З масою емоцій ми покинули чудове місто Мукачево і поїхали у рідне село Підвиноградово.піцца

колесо

кіно2

спільне

 

Від усього серця хочеться подякувати за таку незабутню поїздку у Мукачево.

 

Мар'янка ХОМА

 

ІІІ Молитовно-катехитична зустріч у Виноградові

проповідь

30 березня 2018 року у греко-католицькому храмі Успення Пресвятої Богородиці, м.Виноградів, в черговий раз відбулася зустріч молоді. Це уже третя зустріч з моменту започаткування, що залучає до участі активну молодь практично з усіх парафій Виноградівського р-ну.


Зустрічі такі проводяться з метою закликання молоді до молитви, а також вивчення Святого Письма. Це спроба священиків донести на доступній мові слово Євангелія та розтлумачити основи духовного життя. Щоразу є можливість приступити до Святої Тайни Сповіді, відкрити для себе значення богослужінь, що відбуваються у храмі, побути у глибокій тишині і мовчанці з Богом.

проповідь2

Цього разу зустріч відбулася на тему: "Що значить бути християнином?" Головні питання, над якими роздумовували ми цього вечора і намагалися відповісти у праці в групах з отцями: "Як у будніх справах бути християнином? Чи можна через наші буденні справи проявляти християнство і в який спосіб? Які є головні ознаки/якості християнина? Чи важко бути практикуючим християнином?"

Такі спільні чування збирають немалу кількість молоді і хочеться вірити - будуть долучатися щоразу більше нових через заклик та свідчення тих, які вже хоча б раз участь в них брали.

загальне

Іван ПЕТРОВЦІ

Галерея