Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

Звернення до жертводавців

Дорогі браття і сестри у Христі!

Звертаюсь до вас від імені греко-католицької громади св. великомуч. Георгія Побідоносця, с. Підвиноградів, Закарпатської області.

Нашою мрією є зростання церковної спільноти на парафії, і повернення та відновлення таким чином віри наших предків, що із початку існування села перебували у єдності із Христовою Церквою й називали себе «католиками» за приналежністю і «православними» по вірі. На даний час не маємо більше можливості молитись у своїй церкві, що перебуває у користуванні православної громади, молимось у пристосованих до цього кімнатах парафіяльного будинку і місця з кожним роком стає менше.

Тому найголовніше завдання зараз, збудувати новий парафіяльний осередок – церкву, в якій віруючі могли б збиратися разом до спільної молитви і до участі в приписаних богослужіннях. Будівництво нової церкви, присвяченої св. Георгію Побідоносцю, вже почалася, але не вистачає ще чимало всього, аби цілковито завершити розпочате.

Церква, яка зростає (див. фото) є нашою мрією і великим очікуванням, і це причина, по якій звертаюсь до всіх вас, щоб просити матеріальної допомоги. Що стосується підтверджуючих документів від управління єпархії або будь-який інший документ, що свідчитиме про нашу правдомовність і серйозність прохання, може бути висланий за вашим запитом.

Запевняємо у наших молитвах всіх благодійників та просто небайдужих людей, які вносять свою лепту, внесок у будівництво цієї церкви, що буде служити центром духовного життя багатьох віруючих, сьогодні і майбутніх поколінь нашого села.

Адміністратор парафії о. Роман Василинка

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.