Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

«Червона сова» змінила «Синіх китів»: батьки, будьте уважні!

777В Україні з’явилася нова суїцидальна гра — «Червона сова», що діє за принципом сумнозвісних «Синіх китів». Про це повідомив уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба у мережі Facebook. «В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра “Червона сова”. Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних “Синіх китів”. Спочатку дітей заманюють у гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню “куратори” дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання, — її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на “розбірки”», — написав Кулеба.

Як він розповів, «гравці» мусять постійно бути онлайн, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які ті надсилають цілодобово, а також дивитись уночі психоделічні відео. За словами Кулеби, однією з жертв нової суїцидальної гри мало не стала 14-річна дівчинка з Києва. «Через декілька днів після зникнення дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном та інструкцією у кишені для подальших дій», — інформує Кулеба. Уповноважений Президента закликав батьків стежити за поведінкою дітей і в разі ознак долучення до таких ігор і спільнот в інтернеті встановити контакт із дитиною і допомогти їй вийти з гри або звернутися до психолога. Основними поведінковими ознаками участі дитини у «групах смерті» є відчуженість, утома, сонливість, постійна присутність у мережі, порізи на руках.

Укрінформ

Джерело: CREDO

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.