Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

Річниця заснування спільноти "Матерів у молитві"

Mothers21 жовтня 2017 року в с. Підвиноградів, у греко-католицькому храмі св. Георгія Побідоносця, відбулась молитовна зустріч «Матерів у молитві» на деканальному рівні. На зустрічі були присутні 230 матерів та 8 священиків.

Розпочалась зустріч молитвою Вервиці, потім була відправлена Служба Божа за всіх діточок і завершилась молитвою матерів. Тих матерів, які кожного тижня збираються на своїх парафіях, щоб помолитись до Матінки Божої і через її заступництво просити Господа Бога за всіх дітей і онуків, за дітей, за яких ніхто не молиться. Молились і просили Бога за хворих, одиноких, немічних. Молились також за подружні пари, які в очікування материнства, молились за тих діточок, які в лоні матерів і просили Господа Бога, щоб не дозволив жодній матері замахнутись на життя, яке Він дав.

Дякуємо Пречистій Діві Марії за її присутність посеред нас на молитовних зустрічах, що підбадьорює нас і наповнює своєю любов’ю.

Наталія  ТЕСЛИЧКО

Керівник спільноти «Матерів у молитві»

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.