Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

Незабутній похід у цирк

У четвер - 2 серпня на свято св. славного пророка Іллі, вірники нашої парафії мали чудову нагоду побувати в цирку Шекера в м. Виноградів. Хоч багато були в цирку не в перший раз, але цей похід був особливим, адже їхати з групою набагато цікавіше.

Представлення було дуже цікавим, все почалось з виступу піратів-батистів, які дуже спритно показували трюки на батутах. Але знаємо, що ніякий цирк не може обійтися без клоунів - нас веселив клоун Тімон, всі весело реготали, а наш Валік навіть взяв участь у одній з витівок Тімона.

Також дуже вразив виступ дресированих собачок, жонглера, повітряних гімнастів, фокусника. Та найбільшим відкриттям було не тільки для дітей, а й для дорослих - фаер-шоу, неймовірні молнії Мега Тесла-шоу та неонове різнобарв’я. 

Всі залишились дуже щасливими. Особливо хочеться подякувати п.Роману Фурману, який подарував вже вдруге можливість вірникам греко-католицької парафії св.великомуч.Георгія Побідоносця, с.Підвиноградів безкоштовно побувати в цирку, забезпечивши проїзд відповідним транспортом. Хай Господь винагородить всіх наших жертводавців, людей доброї волі за їх увагу до найменших.

Вероніка Сасин

 

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.