Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

Свято до дня матері на парафії

5“Мама… Це найдорожче слово кожної людини. Мама – це перше слово кожного малюка. Мама – найрідніша для нас людина. Мама завжди допоможе, порадить, а у важку хвилину пригорне до серця. Любов матері не можливо нічим виміряти. Тому вшанування матері – є найголовнішим завданням людини. І такий день, як День матері дає нам можливість висловити любов і пошану нашим матерям”.

Друга неділя травня – це особливий, світлий та радісний день, присвячений нашим найріднішим матерям. Це зворушливе свято, адже кожна людина, з дитинства і до останніх днів свого життя, береже в серці єдиний і неповторний образ тієї, хто дала їй життя – матері.

І на нашій парафії в цей день, по недільній Службі Божій, наші найменші вірники, разом із молодими матерями, вітали своїх матусь зі святом. Звучали вірші, проникливі пісні з подякою для наших найрідніших людей. Як матері, так і ціла церковна спільнота були дуже зворушені цим виступом.

На сам кінець, кожній матері були роздані пам'ятні листівки із короткою молитвою за своїх дітей. Щира подяка всім, які долучилися до цього дійства аби зробити цей день по-справжньому особливим для дорогих матерів.

6

7

8

8

9

10

11

 

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.