Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

Храмове свято покровителя парафії св. Георгія Побідоносця

viber image6 травня 2018 року, у Неділю Самарянки, греко-католицька парафія с. Підвиноградів святкувала своє храмове свято покровителя св. Георгія Побідоносця. У цей день на урочисту Божественну Літургію зібрались жителі навколишніх сіл, а також 13 отців - настоятелів парафій Виноградівського деканату. 

Службу очолив о. архідекан Мирослав СИПКО (ставрофорний протоієрей) з Успенського собору м. Виноградова, а духовне слово у цей день мав до вірян - о. Іван ДЗЮЗЯК, адміністратор парафії із с. Боржавське.

Церковний спів "єдиними устами і єдиним серцем" додавало святковості цього дня і допомагало пережити у якнайкращий спосіб сакраментальну дійсність Літургії.

У кінці богослужіння були традиційні "Де Петра свята могила" (гімн Святійшому Отцеві), "многолітствіє" єпископу-ординарію та його помічнику, духовним отцям, що цього дня з'їхалися на свято, а також було висловлено подяку жертводавцям за їх вклад і допомогу у розбудові парафії, їм та всім присутнім заспівала церковна спільнота - "Многая літа".

За солодким столом, з радістю у серці та з подякою на устах супроводжували підвиноградівчани цього дня гостей з надією на зустріч наступного року на храмовому святі. 

1

2

3

4

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.