Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

Незабутнє дозвілля у Мукачеві

 

на площі мукачевоУ суботу, 31 березня 2018 року, діти і молодь Підвиноградівської греко-католицької парафії мали можливість відвідати зачароване красою місто - Мукачево. Виїхали ще до обіду аби більше часу провести там.

Приїхавши, перш за все ми побігли у парк Перемоги на атракціони. Там було їх вдосталь, але ми поспішили на оглядове колесо і, звичайно, автодром. Оглядове колесо на мою думку всім сподобалося - з нього можна було побачити всю красу міста, всі річки, гори, визначні місця і багато іншого. А за автодром і взагалі годі писати: всі були дуже щасливі, катаючись на крутих машинах.

авто

Задоволені і щасливі ми відвідали одну з кращих піцерій в Мукачеві - "Колізей", що знаходиться біля ж/д вокзалу. А потім ми поїхали до центру міста, де відвідали Успенський греко-католицький собор, в якому наш о.Роман колись прислуговував і духовно ріс.

Але з нетерпінням всі чекали головної події цього дня - прем'єру нового мультфільма про кролика Петрика. Дочекавшись визначеного часу на сеанс, ми прибули у кінотеатр "Перемога". Як і дорослі, так і малі, були дуже задоволені від перегляду такого мега крутого і веселого мультфільма. Нам запам'яталися веселі моменти та багато нових цитат.

І на сам кінець ми відвідали "Майстерню карамелі". Там нас привітно зустріли і розповіли, як виготовляють справжню карамель. З масою емоцій ми покинули чудове місто Мукачево і поїхали у рідне село Підвиноградово.піцца

колесо

кіно2

спільне

 

Від усього серця хочеться подякувати за таку незабутню поїздку у Мукачево.

 

Мар'янка ХОМА

 

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.