Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/giova439/public_html/modules/mod_contactmap/tmpl/default.php on line 4
Де нас знайти

ІІІ Молитовно-катехитична зустріч у Виноградові

проповідь

30 березня 2018 року у греко-католицькому храмі Успення Пресвятої Богородиці, м.Виноградів, в черговий раз відбулася зустріч молоді. Це уже третя зустріч з моменту започаткування, що залучає до участі активну молодь практично з усіх парафій Виноградівського р-ну.


Зустрічі такі проводяться з метою закликання молоді до молитви, а також вивчення Святого Письма. Це спроба священиків донести на доступній мові слово Євангелія та розтлумачити основи духовного життя. Щоразу є можливість приступити до Святої Тайни Сповіді, відкрити для себе значення богослужінь, що відбуваються у храмі, побути у глибокій тишині і мовчанці з Богом.

проповідь2

Цього разу зустріч відбулася на тему: "Що значить бути християнином?" Головні питання, над якими роздумовували ми цього вечора і намагалися відповісти у праці в групах з отцями: "Як у будніх справах бути християнином? Чи можна через наші буденні справи проявляти християнство і в який спосіб? Які є головні ознаки/якості християнина? Чи важко бути практикуючим християнином?"

Такі спільні чування збирають немалу кількість молоді і хочеться вірити - будуть долучатися щоразу більше нових через заклик та свідчення тих, які вже хоча б раз участь в них брали.

загальне

Іван ПЕТРОВЦІ

 

© 2014 - 2018. Парафія св. Георгія Побідоносця Мукачівської греко-католицької єпархії.
Україна, 90325, с. Підвиноградів, Виноградівського району, Закарпатська обл., вул. Незалежності, 4.
Банківські реквізити: «ПриватБанк», МФО 312378, номер гривневого рахунку: 26001053919882.